آسمان استان تهران بارانی همراه با وزش باد خواهد بود

آسمان استان تهران بارانی همراه با وزش باد خواهد بود


به گزارش ایرنا ، اداره کل هواشناسی استان تهران روز دوشنبه ، کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (17 و 28)، (19 و 28) و (14و 24) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا صبح وضعیت جوی استان تهران، نیمه ابری همراه با غبار محلی گاهی با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
بعداز ظهر فردا و با نفوذ سامانه بارشی آسمان ابری گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود، شدت بارش در بعدازظهر روز چهارشنبه پیش بینی می شود و در برخی مناطق احتمال وزش باد خیلی شدید و بارش تگرگ وجود خواهد داشت.
براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با 30 درجه و فیروزکوه – امین آباد با 2 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان در 24 ساعت گذشته بودند.
همچنین اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه اعلام کرد: ازبعدازظهر فردا (سه شنبه ) تا روز پنجشنبه با گذر امواج تراز میانی برفراز استان ، آسمانی ابری گا هی همراه با رگبار و رعد و برق وتند باد موقتی خواهد بود که شدت بارش در بعدازظهر چهارشنبه می باشد که در برخی مناطق احتمال وزش باد خیلی شدید و بارش تگرگ پیش بینی می شود.
تهرام/7245/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس