اتمام حجت با بساط گستران تجریش

اتمام حجت با بساط گستران تجریش


به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این شهرداری، حبیب الله تاجیک اسماعیلی گفت: بساط گستران با سد معبر، بدون رعایت حقوق کسبه و با داد و ستد خیابانی حق اصناف را تضعیف می کنند.
میدان و بازار تجریش در شمال شهر تهران در کنار امامزاده صالح (ع) به محل فعالیت و حضور گسترده دستفروشان تبدیل شده است.
شهردار منطقه یک تهران از کسبه درخواست کرد با شهرداری و سایر نهادهای متولی همکاری کنند تا بساط گستران قبل از آغاز سال تحصیلی جدید ساماندهی و مشکل ترافیک این محدوده مرتفع شود.
تاجیک اظهارداشت: شهروندان و کسبه منطقه یک خواستار برخورد، رسیدگی و ساماندهی این موضوع هستند و براساس قانون، رفع سد معبر برعهده شهرداری است.
شهردار منطقه یک تهران خاطرنشان کرد: به دلیل معضلات حاشیه ای و آسیب های اجتماعی، ساماندهی این مساله نیازمند همکاری سازمان های مرتبط است.
وی گفت: در زمینه طرح ساماندهی دستفروشان اقدامات دیگر نهادهای متولی نیز ضرورت دارد که پس از تدوین و تصویب در شورای تامین به مرحله اجرا خواهد آمد.
مسئولان شهرداری منطقه یک پیشتر اعلام کرده بودند: مکان هایی از جمله پارکینگ کنار امامزاده صالح برای استقرار دستفروشان در نظر گرفته شده اما آنها حاضر به نقل مکان نیستند ضمن اینکه عده ای از مغازه داران فضای مقابل مغازه خود را به دستفروشان اجاره می دهند.
تهرام/9353/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس