اصلاح طلب و اصولگرا در یک کشتی نشسته اند

اصلاح طلب و اصولگرا در یک کشتی نشسته اند


به گزارش خبرنگار ایرنا سید حسن نقوی حسینی روز دوشنبه در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری ورامین افزود: همه افراد از رئیسان قوا، نماینده، وزیر، وکیل، استاندار و هر مسئول باید کمک کند این کشتی به سرمنزل مقصود برسد.
وی با اشاره به اینکه نقد منصفانه باعث پیشرفت امور می شود اظهارداشت: اگر کسی با نظام مخالفت و با عملکرد خود موجبات تضعیف کشور را فراهم کند منافق است.
نقوی حسینی با بیان اینکه نقدی که به تخریب منجر شود عین نامردی در حق نظام است، تاکید کرد: امروز کشور به امید به آینده نیاز دارد و این امیدواری تنها در سایه خدمت رسانی به مردم میسر می شود.
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر قدم و حرکتی از سوی هرکس که موجب نارضایتی مردم شود خیانت به مردم و نظام است.
وی اظهارداشت: کشتی انقلاب اسلامی در چهلمین سال خود با تمام اقتدار حرکت می کند و تلاطم هایی که به واسطه دسیسه شیاطین به وجود می آید نمی تواند خللی در مسیر آن وارد کند.
نقوی حسینی افزود: امروز سکان این کشتی در دست سکانداری قابل اطمینان، فهیم، هوشمند و با نگاه بسیار بلند قرار دارد.
وی تصریح کرد: امروز دشمن با تمام توان و قوا به جنگ ایران اسلامی آمده و عین نامردی است کسی پشت این سکاندار را خالی و موجبات ناراحتی ایشان را فراهم کند.
به گزارش ایرنا معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران نیز در این مراسم تاکید کرد: سیاست دولت تدبیر و امید بر اساس اعتدال و مخالفت با افراط و تفریط است که این رویه باید در شهرستان ها نیز دنبال شود.
شکرالله حسن بیگی افزود: فرمانداران باید فرماندار همه مردم باشند؛ فرماندار افراد مومن، غیرمومنین و حتی مخالفان ما باشند زیرا همه شهروند جمهوری اسلامی هستند و باید در نظر فرماندار به یک چشم دیده شوند.
وی بیان کرد: جهادی عمل کردن، استفاده از جوانان و بانوان در پست های مدیریتی، برنامه محور بودن، ارتباط مداوم با مردم، خانواده معظم شهدا و ایثارگران از مهمترین مطالبات دولت از فرمانداران است.
به گزارش ایرنا در این مراسم حسین کاغذلو به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان ورامین معرفی و از تلاش های محمدرضا یوسفی فرماندار پیشین تجلیل شد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس