امام جمعه ورامین: مسئولیت فرصتی برای گره گشایی از مشکلات مردم است

امام جمعه ورامین: مسئولیت فرصتی برای گره گشایی از مشکلات مردم است


به گزارش ایرنا ، آیت الله سید مرتضی محمودی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار جدید شهرستان ورامین گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، عبادتی بزرگ محسوب می شود و باید از آن به عنوان فرصتی برای گره گشایی از مشکل مردم استفاده کرد.
وی گفت: امروز ایران اسلامی به واسطه هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور همیشگی مردم در صحنه از عزت و اقتداری مثال زدنی برخوردار است و مسئولان وظیفه دارند تا با خدمت رسانی به مردم ، پاسخ خوبی به وظیفه شناسی مردم در قبال نظام دهند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اظهار داشت : مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید علاوه بر تقوای الهی ، صبر را تکیه گاه خویش قرار دهند چرا که در تلاطم امواج دنیا ، صبر می تواند همچون لنگر ، کشتی را به ساحل آرامش برساند.
وی با تأکید بر این که مسئولان باید همواره خود را در پیشگاه خداوند احساس کنند افزود: فرصت ها به سرعت سپری می شوند و باید از امانتی که به عنوان مسئولیت در اختیار افراد قرار گرفته به بهترین نحو و در جهت پیشبرد اهداف والای نظام استفاده کرد.
در آئین معارفه سرپرست جدید فرمانداری ورامین که با حضور معاون سیاسی استانداری تهران برگزار شد ، حسین کاغذلو به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ورامین معرفی و از تلاش های محمدرضا یوسفی تقدیر به عمل آمد.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس