ایرنا – جاده هراز یکطرفه شد

ایرنا – جاده هراز یکطرفه شد


سرهنگ سیاوش محبی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: هم اکنون شاهد حجم تردد بسیار سنگین در محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه از شمال به جنوب و غرب کشور هستیم و این حجم موجب شد از ساعت 13 تردد خودروها از رودهن به آمل ممنوع و جاده هراز یکطرفه شود و این محدودیت تا ساعت 24 ادامه دارد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه شاهد هیچگونه حادثه ایی در این محور نبودیم، گفت: با توجه به تعطیلات روزهای اخیر، از هموطنان می خواهیم سفرهای خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.
سرهنگ محبی ادامه داد: مسافران زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و همچنین برای اطلاع از وضعیت جاده های استان تهران از سامانه 141 و یا شماره 02177909080 تماس برقرار کنند.
شهرستان دماوند با جمعیتی افزون بر 100هزار نفر در 45 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته است. این شهرستان از شمال با استان مازندران، از شرق با شهرستان فیروزکوه، ازجنوب با استان سمنان و از غرب با شهرستان شمیرانات و تهران همسایه است که این شهر از2بخش مرکزی و رودهن تشکیل می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس