ایرنا – حذفی چنین شرافتمندانه

ایرنا – حذفی چنین شرافتمندانه


به گزارش بامداد سه شنبه خبرنگار ایرنا، شهروندان باوجود تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر یاران کریس رونالدو و حذف از بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا به خیابان ها و میادین اصلی شهر تهران آمدند و با فریادهای ‘بچه ها مچکریم’ از نمایش عالی تیم فوتبال ایران قدردانی کردند.
براساس این گزارش خیابان های منتهی به میدان ونک از جمله برزیل، ملاصدرا و حقانی همچون دیگر خیابان های شهر تهران در تسخیر حضور و شیپور هزاران عاشق و دلباخته تیم ملی فوتبال ایران است.
حضور پرشمار طرفداران تیم ایران اعم از زن و مرد و پیر و جوان که به رقص و پایکوبی در میدان ونک تهران مشغولند و صورت های خود را با پرچم خوش رنگ و مقدس جمهوری اسلامی مزین کرده اند بیش از پیش نشان دهنده شعار 80 میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان قلب است.
ماموران پلیس راهور میز با وضع محدودیت های ترافیکی خودروهای شهروندان را به مسیرهای دیگر راهنمایی می کنند تا به نوعی کمک یار این جشن خودجوش مردمی باشند.
گروهی از جوانان عاشق ایران در وسط میدان ونک با روشن کردن فشفه، نورافشانی و فریادهای ‘این تیم ایرانه، یا علی مدد’ و ‘ایران چی کارش می کنه’ مراتب قدردانی خود را از نمایش تحسین برانگیز جوانان ایرانی در عرصه فوتبال بین المللی را به جا می آورند.
بهنام 25 ساله که با دوستان خود مستقر در میدان ونک مشغول تشویق موسوم به ایسلندی ایران بود، در حالی که اشک شوق بر چشم داشت به خبرنگار ایرنا گفت: از دیدگاه ما این تیم قهرمان جام جهانی شده و چیزی از ارزش های بازیکنان و کادرفنی تیم ملی باوجود حذف از این مسابقات کم نشده است.
همچنین عاطفه 40 ساله به خبرنگار ایرنا می گوید که امشب پس از اتمام شیفت کاری و بازی دلاورانه تیم ملی نتوانستم خانه بمانم و به همراه خواهرم برای تشکر از بچه ها به میدان ونک آمدیم.
وی ادامه می دهد که حتما برای مراسم استقبال از اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان در فرودگاه امام خمینی(ره) حاضر خواهد شد.
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال کشورمان با کسب 4 امتیاز و باوجود شایستگی از صعود به مرحله حذفی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه بازماند.
ایران با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه دوم این مسابقات موسوم به گروه مرگ به رقابت پرداخت و در این گروه تیم های ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال به مرحله حدفی جام جهانی راه یافتند.
گزارشگر: مهدی مقدر
تهرام/9343/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس