برخی ادارات به کارخانه ایجاد نارضایتی درجامعه تبدیل شده اند

برخی ادارات به کارخانه ایجاد نارضایتی درجامعه تبدیل شده اند


به گزارش ایرنا شکرالله حسن بیگی روز چهارشنبه در نشست فرمانداران استان تهران با گلایه از عملکرد برخی دستگاه‌های اجرایی اظهارداشت: متاسفانه در شهرستان‌ها و نیز برخی حوزه‌ها، مردم و روستائیان از عملکرد بعضی دستگاه‌ها گلایه دارند.
وی افزود: به عنوان نمونه برخی ادارات مانند محیط زیست، بنیاد مسکن، اداره اراضی و منابع طبیعی با عملکرد خود به کارخانه ایجاد نارضایتی در میان مردم بدل شده‌اند.
حسن بیگی خطاب به فرمانداران یادآور شد: باید با حفظ و تقویت جایگاه فرمانداری به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، نسبت به ترمیم و حل و فصل این مشکلات اقدام کنید.
عالی ترین مقام دولت در استان تهران یادآور شد: برخی مردم نسبت به پیچیدگی‌ها و روند فرسایشی در ساز و کار این دستگاه‌ها ابراز گلایه کرده‌اند که باید نسبت به تغییر روند و تسهیل در خدمت‌رسانی آنها اقدامات لازم را ترتیب دهیم.
حسن بیگی همچنین با تاکید بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام در کشور بویژه در شرایط کنونی تصریح کرد: امکان اداره کشور تنها با یک دید سیاسی و تفکر یک جناح وجود ندارد بلکه باید از ظرفیت های کارشناسی و علمی همه نگاهها بهره گرفت.
وی افزود: اگر در وهله‌ای به عنوان نمونه، جناح اصولگرا هدایت امور کشور را بر دست گرفت باید ظرفیت‌های جناح اصلاح‌طلب را در نظر داشته باشد و از داشته‌های آن استفاده کند.
حسن بیگی اضافه کرد: همچنین این مشی را می‌توانیم به صورت عکس نیز صادق بدانیم و بهره گیری از ظرفیت های همه دیدگاههای سیاسی در اداره کشور یک ضرورت است.
سرپرست استانداری تهران همچنین امید مردم را پشتوانه بزرگی برای نظام و انقلاب خواند و گفت: مسئولان باید طوری عمل کنند که روز به روز بر امید مردم افزوده شود و انگیزه را در میان آنان تقویت کنیم.
وی افزود: اگر با این روند رو به جلو حرکت کنیم نه دغدغه ای از جانب تحریم‌ها خواهیم داشت و نه دیگر خطری می‌تواند کشور را تهدید کند.
حسن‌بیگی اظهارداشت: در شرایط کنونی، کشور بیش از همیشه به امید نیاز دارد و فرمانداران و مسئولان در جلسات و دیدارهای مردمی باوجود اشراف کامل بر سختی‌ها و مشکلات کشور و نیز برنامه ریزی برای حل آنها، به گونه ای مسائل را طرح کنند تا روز به روز بر امید مردم اضافه شود.
سرپرست استانداری تهران همچنین با تاکید بر لزوم مستند سازی و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها درباره بزرگداشت دهه فجر انقلاب یادآور شد: در این زمینه باید برنامه های مدونی از جلسات هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر و هماهنگی‌های به عمل آمده مرتبط با برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده و مستند سازی شود تا پس از جمع بندی، گزارش‌دهی مطلوبی در این زمینه داشته باشیم.
وی همچنین مسئولان استان و فرمانداران شهرستان‌ها را مکلف کرد تا با تکریم بیشتر رسانه‌ها و تقویت ارتباطات رسانه‌ای در سطح استان نسبت به انعکاس عملکرد و خدمات ارائه شده دستگاه‌ها به افکار عمومی اقدام کنند.
تهرام/3036/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس