بیش از 3 هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد

بیش از 3 هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد


محمد رضا داورزنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: یکی از اساسی ترین اقدامات و ماموریت های وزارت ورزش و جوانان توسعه زیر ساخت های ورزشی است چرا که در حال حاضر بیش از 3 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد.
وی با بیان اینکه تا کنون حدود 10هزار پروژه ورزشی در کشور تکمیل و در اختیار شهروندان قرار گرفته است ، افزود: این وزارت خانه در صدد است تا با اعمال روش قانونی و مساعدت مجلس شورای اسلامی اماکن نیمه تمام را در استانها و شهرستان ها به بهره برداری برساند.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بدون اعلام میزان سرانه ورزشی در قبال تکمیل پروژه های نیمه تمام در کشور گفت: برای تکمیل پروژه های نیمه تمام حدود 11 هزار میلیاردتومان اعتبار نیاز است.
داورزنی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، با روش بی اوتی (ماده 27)پروژه های موجود را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اظهار کرد: در حال حاضر 25 پروژه نیمه تمام (با پیشرفت 40تا 70درصد) در سطح استان تهران وجود دارد که هشت مورد آنها قابلیت ملی و مابقی استانی هستند.
رضا گلمحمدی تصریح کرد: برای اتمام پروژه های عمرانی – ورزشی استان تهران اعتباری حدود یک تا 200 میلیارد تومان (بستگی به میزان طرح) نیاز است.
تهرام/7247/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس