تبلیغات اسلامی ری نمونه استانی شد

تبلیغات اسلامی ری نمونه استانی شد


حجت الاسلام علی کنگرلو روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری افزود: این اداره بر اساس شاخص های حمایت از تشکل های دینی، قرآنی، آموزش و اجرای دستورالعمل های سازمانی در بین ادارات تبلیغات اسلامی استان تهران رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
وی تصریح کرد: دبیرخانه شورای هیات های مذهبی شهرستان های استان تهران برای اولین بار درسال گذشته در شهرری راه اندازی شد که در این راستا جلسات فرهنگی بسیاری در این حوزه برگزار شد.
وی با بیان اینکه جلسات کانون مداحان این شهرستان نیز به صورت منظم در اداره تبلیغات اسلامی برگزار می شود، اظهار کرد: برنامه های آموزشی متنوعی در سال گذشته برای مداحان، مبلغان و روحانیان با موضوعات مختلف فرهنگی و مذهبی در این اداره برگزار شده است.
کنگرلو ادامه داد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری در جهت آموزش های اسلامی و قرآنی به کارکنان دولت، معلمان و اسایتد، برنامه های آموزشی متنوعی را در سطح شهرستان برگزار می کند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر از مهمترین شهرستان های مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس