ترافیک باقرشهر با اصلاحات هندسی 40 درصد کاهش می یابد

ترافیک باقرشهر با اصلاحات هندسی 40 درصد کاهش می یابد


علیرضا ناصری پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اصلاحات هندسی معابر باقرشهر با درخواست و نظر کارشناسان راهور در سال جاری انجام خواهد شد تا بار ترافیک این شهر جنوبی تهران کمی کاسته شود.
وی به عملیات عمرانی پل روگذر بهشت زهرا(س) در خروجی باقرشهر به سمت کهریزک نیز اشاره کرد و یادآور شد: این شهرداری هیچگونه تعهدی نسبت به این پل ندارد و تمامی تعهدات آن بر عهده شهرداری تهران است.
ناصری پوری ادامه داد: پل روگذر بهشت زهرا(س) به دلیل اینکه در خروجی باقرشهر قرار گرفته است به هیچ عنوان در ترافیک شهری تاثیر گذار نیست و شهروندان باقرشهری را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
وی در ادامه به انسداد ورودی خیابان 24 متری و شمال به جنوب خیابان شهید رجایی اشاره کرد و افزود: انجام این طرح بر اساس پیشنهاد و نظر کارشناسان پلیس راهور صورت گرفته است تا علاوه بر تسهیل در عبور و مرور بار ترافیکی محور شهید رجایی (مخصوصاً در روزهای پایانی هفته که ترافیک زیادی این محور دارد) را نیز کاهش دهد.
باقرشهر با مساحت 500 هکتار یکی از شهرهای کلان شهر تهران است که در محور ارتباطی تهران ـ قم و در حوزه سرزمینی شهرستان ری واقع شده است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس