ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدرسه 13 مرداد آغاز می شود

ثبت نام از رانندگان متقاضی سرویس مدرسه 13 مرداد آغاز می شود


به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران، مهدی ابراهیمی افزود: ثبت نام از تمامی رانندگان متقاضی، اعم از افرادی که تجربه این کار را داشته و یا آنهایی که برای نخستین بار متقاضی ارائه خدمات در حمل و نقل دانش آموزی هستند صرفا از طریق مراجعه حضوری به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی انجام می شود.
وی تاکید کرد: شرط اعطای مجوز فعالیت به رانندگان متقاضی(اعم از تاکسی و شخصی) که برای نخستین بار خواهان دریافت برچسب سرویس مدارس هستند شرکت در دوره های آموزشی 4 ساعته ویژه ای است که در مرکز آموزش سازمان تاکسیرانی تهران برگزار می شود.
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی تهران خاطرنشان کرد: متقاضیان برای دریافت آدرس دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی می توانند به سایت http://taxi.tehran.ir مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران چندی پیش از ساماندهی 20 تا 25 هزار راننده سرویس مدرسه برای سال تحصیلی جدید خبر داده بود.
به گفته علیرضا قنادان، براساس ابلاغیه وزارت کشور تمامی پیمانکاران سرویس در سال تحصیلی پیش رو ملزم به ارائه‌ پروانه فعالیت خود از سوی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها شدند.
این مقام مسئول با اشاره به ابلاغیه وزارت کشور در مورد سرویس مدارس خاطرنشان می کند: مشخصا در یک بند به صورت واضح و صریح قید شده پیمانکاران و رانندگان بدون مجوز که در ناوگان سرویس مدارس کار می‌کنند مرتکب جرائم کیفری شده و می‌بایست تحت پیگیری قرار گیرند، به همین دلیل نظارت خود را در بعد ثبت نام و بعد از آن در مرحله‌ اجرا دو چندان خواهیم کرد.
تهرام/9343 /1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس