ثبت نام در سومین همایش «دین زاو» آغاز شد

ثبت نام در سومین همایش «دین زاو» آغاز شد


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، محمدمیثم میثمی، مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان و ضرورت آشنایی با آخرین تحولات صورت گرفته و لزوم تجهیز، تقویت دیدگاه های فعالان، مسئولان فرهنگی کشور و قشر تحصیل کرده در حوزه جنگ نرم را از دیگر اهداف این همایش تخصصی عنوان کرد.
وی گفت: سومین همایش تخصصی «دین زاو» با حضور اساتید و کارشناسان صاحب نام با محوریت دشمن شناسی رسانه ای طی روزهای هفتم تا نهم شهریورماه در قالب نشست‌های تخصصی در فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود.
میثمی، نقش اینفلوئنسرها و سلبریتی ها در مهندسی افکار عمومی، دشمن شناسی از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، استراتژی رسانه ای صهیونیسم و نقش مارانوها، مهندسی افکار عمومی به روش اقناع و تبلیغ، رصد و بررسی فعالیت های رسانه ای منافقین، تکنیک های عملیات روانی در حوزه ی رسانه و خبر را از جمله موضوع های این همایش برشمرد.
رئیس فرهنگسرای اندیشه گفت: تکنیک های هک و جاسوسی تلفن همراه، الیگارشی رسانه ای زرسالاران صهیون، فرایندشناسی موج های فضای مجازی، رسانه و تمدن نوین اسلامی ایرانی، گرافیک رسانه ای و کاریکاتور، پروپاگاندا و خلع سلاح فکری، برساخت گرایی رسانه ای، رسانه و امنیت اجتماعی، رسانه و سبک زندگی از دیگر موضوع های سومین همایش «دین زاو» است.
وی افزود: علاقه مندان برای شرکت در این همایش می توانند تا 30 مردادماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.pdsemat.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اولیه اقدام کنند.
به گفته میثمی، علاقه مندان برای ثبت نام حضوری می توانند به فرهنگسرای اندیشه به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش به شماره 88505513-021 تماس حاصل کنند.
دبیر ادوار پیشین همایش «دین زاو» تاکید کرد: با توجه به تخصصی بودن موضوعات مطروحه همچون همایش های گذشته از بین تمامی ثبت نام کنندگان گزینش به عمل آمده و افراد پذیرفته شده مجوز حضور در همایش را به دست خواهند آورد و با توجه به محدودیت ظرفیت مکان همایش، اولویت و ملاک صدور کارت ورود، بر اساس تاریخ ثبت نام خواهد بود.
دوره های پیشین این همایش با موضوعات شیطان گرایی، مسیحیت صهیونیستی، عرفان حلقه، بهائیت، عرفان های نوظهور، نقد کتاب و فیلم راز، نمادشناسی و ریشه دشمنی با تشیع در تاریخ، با حضور دانشجویانی از 17 استان و 55 دانشگاه از سراسر کشور طی سال های 91 و 92 برگزار شد.
سومین دوره همایش «دین زاو» به همت فرهنگسرای اندیشه و با مشارکت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حوزه هنری و خبرگزاری فارس برگزار خواهد شد.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس