حل مشکلات اقتصادی نیازمند روحیه جهادی است

حل مشکلات اقتصادی نیازمند روحیه جهادی است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در مسیر مکتب انبیا و حکومت عدل علوی حرکت می کند و ملت همواره پشت نظام ایستاده اند.
وی افزود: امروز کشور در شرایط حساس قرار گرفته و دشمن در کمین نشسته تا به اهداف شوم خود دست یابد، غافل از اینکه ملت ایران در طول انقلاب بر مشکلات فائق آمده و امروز هم با مدیریت هوشمندانه مسئولان شرایط بحرانی را پشت سر خواهد گذاشت.
حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه عزل مدیران بی کفایت و نالایق از مطالبات مردم است، گفت: حضور مدیران دلسوز و مدبر سبب رفع موانع و چالش ها در کشور می شود.
وی با بیان اینکه رفع شرایط بحرانی کشور قابل حل است، گفت: مردم نگران نباشند؛ با مدیریت معظم له این شرایط بهتر خواهد شد.
امام جمعه موقت شهرری اضافه کرد: معرفی سلطان سکه و صاحبان ثروت های بادآورده از خواسته های به حق مردم است که باید به آن توجه شود.
وی در ادامه به 17 مردادماه روز خبرنگار نیز اشاره کرد و گفت: خبرنگاران در بیان واقعیت ها و حقایق جامعه به مردم نقش موثری ایفا می کنند.
حجت الاسلام ابراهیمی اظهار داشت: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با فضاسازی های رسانه ای و بزرگنمایی اخبار به مشکلات دامن می زنند.
وی ادامه داد: رسالت و وظیفه رسانه ها ارائه اخبار درست، تحلیل موضوعات و خنثی کردن توطئه و شیطنت های رسانه‌هایی معاند و بیگانه است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس