حماسه 9 دی تبلور عشق مردم به ولایت فقیه است

حماسه 9 دی تبلور عشق مردم به ولایت فقیه است


به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دیماه که در مصلی نماز جمعه قرچک برگزار شد اظهار داشت: نهم دیماه نمایش بصیرت انقلابی ملت ایران در شناخت دشمنان قسم خورده نظام و عشق و ارادت آنان به ارزش های دینی است.
وی افزود : خروش انقلابی ملت ایران زمانی به حماسه نهم دیماه ختم شد که دشمنان قسم خورده نظام ، با عاشورای حسینی به مقابله پرداختند و این زمان بود که حضور میلیونی مردم در این روز ، طومار فتنه گران را در هم پیچید.
وی تأکید کرد: دشمن در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ، ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی را هدف قرار داده ولی ملت ایران با تجمع حماسی خود ، بار دیگر ثابت کردند که تا پای جان از حریم ولایت دفاع می کنند.
اسماعیلی با اشاره به این که درایت رهبر انقلاب در شناخت فتنه دشمنان ، نقش اساسی در حضور با صلابت ملت در صحنه های مختلف جامعه می شود اظهار داشت: تمام رؤسای دولت‌های دنیا ، در دیدار با رهبر معظم انقلاب ، به بصیرت رهبری و شناخت آنان از اوضاع جهان اذعان داشته اند ، لذا بر ماست تا از این نعمت بزرگ به درستی حمایت کرده و همواره گوش به فرمان ایشان باشیم.
تهرام/7254 // 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس