خدمات ویژه شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب

خدمات ویژه شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب


سمیه حاجوی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 60 نیروی خدماتی شامل فضای سبز، رفت و روب و بازیافت، 25 معبربان و 10 راننده خاور و ماشین سنگین به ارائه خدمات مختلف در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب می پردازند.
وی اظهار کرد: همچنین وانت های جمع آوری پسماند خشک، کاغذ و کارتن در محل نمایشگاه مستقر بوده و کار جمع آوری نخاله و ضایعات را به صورت روزانه در مصلی امام خمینی (ره) انجام می دهند.
شهردار منطقه هفت اضافه کرد: در شماره 15 مصلی امام خمینی (ره)به منظور دسترسی راحت تر شهروندان به سیستم حمل و نقل عمومی به عنوان پایانه تاکسی در نظر گرفته شده است.
وی یادآور شد: علاوه بر آن کار شستشوی جایگاه ویژه مهمانان خارجی، معابر، نرده های ترافیکی، رنگ آمیزی و شستشوی جداول، لایروبی کانال ها و مسیل ها، تخلیه مخازن، حفر چاه به منظور جمع آوری آب های سطحی و رسیدگی به فضای سبز نیز انجام شده است.
حاجوی خاطرنشان کرد: بهسازی و مرمت تابلوهای معابر اطراف مصلی امام خمینی (ره)، لکه گیری آسفالت و خط کشی معابر اصلی نیز از دیگر فعالیت های انجام شده توسط شهرداری منطقه هفت است.
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 12 تا 22 اردیبهشت ماه 97 همه روزه از ساعت 10 تا 20 هر شب برگزار می شود.
نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت 130 هزار متر مربع راه اندازی شده تا دو هزار و 50 ناشر داخلی و 132 ناشر خارجی کتاب های خود را عرضه کنند.

تهرام/9353/1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس