دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان دبیرستان علامه حلی ارائه شد

دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان دبیرستان علامه حلی ارائه شد


به گزارش ایرنا، این نمایشگاه میزبان دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان در 60 پروژه مبتنی به دانش روز در قالب های مختلف همچون علوم تجربی، ریاضی و کامپیوتر، علوم اجتماعی، کارگاه، هنر و ادبیات است.
همچنین در بیست و دومین نمایشگاه «فانوس» می توان به پروژه های ترکیبی مانند زیست-کامپیوتر، فیزیک-کارگاه، زیست-شیمی و ریاضی-کامپیوتر اشاره کرد که تمام دانش آموزان با حفظ روحیه کار گروهی و همکاری مستمر، پروژه ها را به سر انجام رسانده اند.
مسائل فرهنگی-اجتماعی، دغدغه های روز و ملی، جنبش های حمایت از کالای ایرانی، خیریه های دانش آموزی در این نمایشگاه مورد توجه قرار گرفته است.
براساس این گزارش، 6 کتاب با مضامین فرهنگی و دغدغه های دانش آموزان نیز در نمایشگاه «فانوس» عرضه می شود.
این نمایشگاه تاکنون بیش از 2هزار و 500 بازدیدکننده از مسئولین و مدارس مختلف و… داشته است.
بیست و دومین نمایشگاه «دستاوردهای دانش آموزی دبیرستان دوره اول علامه حلی 2 تهران» که از 11 اردیبهشت با مشارکت و همراهی پیام رسان سروش، شهرداری تهران و شرکت بن یاخته های ایران در باغ علم نوجوان مجموعه باغ کتاب آغاز شده، تا عصر امروز (13 اردیبشهت ماه) برای بازدید عموم علاقه مندان دایر است.
مجموعه باغ کتاب تهران در بزرگراه شهید حقانی (غرب به شرق) واقع شده که از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال شرقی با فرهنگستان‌های علوم و زبان و ادبیات فارسی، از شمال غربی با باغ هنر و از غرب با باغ ‌موزه دفاع مقدس در ارتباط است.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس