دشمنان به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است

دشمنان به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم است


سید حسین نقوی حسینی روز یکشنبه در همایش بصیرت و میثاق با ولایت که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهری برگزار شد، اظهار داشت: فتنه ها علیه انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست و دشمنان، معاندین و یاران آنان در داخل کشور دست بردار نیستند.
وی ادامه داد: این تفکر که فتنه سال 88 دعوای دو فرد بر سر صندوق رای بود تفکری کاملا اشتباه و نادرست است.
وی افزود: انتخابات سال 88 یکی از انتخابات سالم بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیانات داهیانه افراد را آگاه ساختند که این اقدامات به منظور براندازی نظام است.
نقوی حسینی با بیان این که برخی می گویند باید بهانه آمریکا را بگیریم، گفت: بهانه آمریکا بمب هسته ای و موشک نیست بلکه بهانه آنان انقلاب اسلامی است و زمانی مشکلات آمریکا با ما برطرف می شود که ایران به دوران قبل از انقلاب اسلامی برگردد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نتیجه برجام بعد از 6 سال مذاکره، 11 تعهد جمهوری اسلامی ایران بود که ما را از انجام هر کاری منع کرد و با کوچکترین فعالیت، آژانس بین‌المللی انرژی هسته ‌ای به ما تذکر می دهد.
وی اضافه کرد: در ابتدا می گفتند با اجرا شدن برجام مشکلات جوانان حل و رونق اقتصادی ایجاد می شود، اما بعد از آن شرط محقق شدن این امر را عضویت در FATF و پس از آن نیز تصویب CFT را شرط برطرف شدن مشکلات مالی و اقتصادی کشور بیان کردند.
این مقام مسئول با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر عدم وجود تعهد در قبال حل مشکلات اقتصادی بعد از تصویب CFT، عنوان کرد: با این شرایط باز CFT توسط اغلب نمایندگان مجلس مصوب می شود.
نقوی حسینی تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی نماینده ای داریم که بعد از گذشت سه سال دغدغه اش آزاد سازی سران فتنه از حصر است و به منافع مردم توجه نمی کند از این رو مردم باید در انتخاب خود دقت کنند.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس