دولت نیازمند تکمیل فرآیند امیدآفرینی است

دولت نیازمند تکمیل فرآیند امیدآفرینی است


به گزاری ایرنا ضیاء الدین صبوری روز سه شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران در مجتمع فرهنگی اوشان شهرستان شمیرانات افزود: بسیاری از چالش های جامعه ناشی از انتقال نیافتن پیام ها بوده است و تدبیر دولت در انتقال و ارسال پیام آن است که تدبیر پیام وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه در روابط رسانه ای باید راهبرد و برنامه ریزی رسانه ای وجود داشته باشد عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید جایگاه خبر و روابط عمومی بیش ازگذشته درک شده است.
به گزارش ایرنا فرماندار شهرستان شمیرانات نیز در این نشست گفت: خبرنگاران از فضای مجازی در راه توسعه کشور بهره گیرند.
سیاوش شهریور افزود: از خبرنگاران انتظار دارم سرمایه فضای مجازی را به سمت توسعه پایدار کشور پیش ببرند و آن را به عنوان قهوه تلخ به خورد مردم ندهند.
وی به خبرنگاران گفت: از شما می خواهم مرا نقد کنید و اجازه فساد در شهرستان ندهید.
فرماندار شمیرانات با بیان اینکه من عاشق نقد شما هستم گفت: زمین خواری و کم کاری ها را در شهرستان نقد کنید،شما دیده بان جامعه مدنی و چشم بینای جامعه هستید.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های خدماتی و عمرانی در شمیرانات افزود: بزودی طرح فاضلاب شهرستان افتتاح می شود و طرح هادی روستاهای شهرستان اجرا و بازار روز محصولات باغی نیز راه اندازی خواهد شد.
شهرستان شمیرانات در شمال استان تهران واقع شده و از سال 1336 دارای فرمانداری مستقل است که از دو بخش لواسانات و رودبارقصران و بخشی از منطقه یک شهر تهران تشکیل شده و شهرهای تجریش، لواسان، اوشان-فشم- میگون و شمشک شهرهای اصلی این شهرستان به شمار می روند.
تهرام/7244/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس