دیدگاههای غیرکارشناسی مهم ترین عامل آسیب به ورزش پایتخت است

دیدگاههای غیرکارشناسی مهم ترین عامل آسیب به ورزش پایتخت است


به گزارش ایرنا، ابوالفضل ملاجعفری روز یکشنبه در جلسه هماهنگی هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران اظهار داشت: با نگاه و خرد جمعی بزرگان ورزشی می توانیم به توسعه ورزش کمک کنیم.
وی با بیان اینکه یکی از راه های توسعه ورزش اجرای سیاست ها و برنامه ریزی های راهبردی است خاطر نشان کرد: در جلسات مختلف که با اعضای هیات ها برگزار می شود می توان پیشنهادها، راهکارها و چالش ها را مورد بررسی قرار داد.
معاون توسعه امور ورزش استان تهران تصریح کرد: یکی از نهادهای تاثیرگذار در امر ورزش آموزش و پرورش است که در این خصوص باید هیات ورزشی برای توسعه و استعداد یابی همکاری بیشتری را با این نهاد داشته باشند.
علی جنگروی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران نیز در این نشست اظهار داشت: در جلساتی که با دانشگاه های تهران و علامه طباطبایی، آموزش و پرورش و اصناف داشته ایم قول هایی برای توسعه رشته بیلیارد داشته ایم.
وی ادامه داد: برای توسعه این رشته ورزشی و هر گونه همکاری در شهرستان ها، می توانیم با همکاری فرمانداری ها برخی از مشکلات را برطرف کنیم.
همچنین رئیس هایت بولینگ و بیلیارد استان تهران گفت: یکی از برنامه های اساسی ما ایجاد نظام اولویت بندی در ورزش است چرا که با این رویکرد می توانیم بسیاری از امور را با همکاری اعضای و کمیته های استانی و شهرستانی انجام دهیم.
پیام نظر با اشاره به اینکه یکی از منابع درآمد زایی در هیات ها تبلیغات است خاطر نشان کرد: هیات ها می توانند با تعاملات در این بخش به رونق ورزش کمک کنند.
همچنین در این نشست هیات های مناطق و شهرستان ها دغدغه های ورزشی خود را بیان کردند.
تهرام/7247//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس