رئیس پلیس تهران بزرگ: ٣٠ دلال و سوداگر بازار ارز دستگیر شدند

رئیس پلیس تهران بزرگ: ٣٠ دلال و سوداگر بازار ارز دستگیر شدند


به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مانور کنترل بازار ارز در ٤٨ ساعت گذشته برای حفظ آرامش بازار از سوی پلیس اجرا شده است افزود: اقدام ضد انسانی و عهد شکنی رئیس جمهور امریکا فرصت سواستفاده به عده ای فرصت طلب را که پیش از این نیز دارای سوابق سوء بودند را داد.
وی با شنیع خواندن اقدام این افراد گفت: این دلالان با هم نوایی و همراهی با دشمنان در واقع در جبهه آنان قرار گرفته و انتظار میرود در این شرایط این اقدامات انجام نشود.
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: البته در این شرایط نیازهای عادی و طبیعی بازار ارز از جمله مسافران، بیماران و دانشجویان باید تامین شود که مسئولان دولتی قول همکاری داده اند و پلیس نیز در کنار آنان کمک میکند.
رحیمی گفت: فعالیت ها و اقدامات فضای مجازی در رابطه با عرضه ارز نیز از سوی پلیس فتا رصد شده و با متخلفان با قاطعیت برخورد میشود.
وی همچنین با اشاره به حوادث اخیر پردیس سینمایی کورش گفت: بازسازی صحنه هایی از فیلم به وقت شام با پلیس هماهنگی نشده بود و این اقدام که منجر به وحشت شهروندان شد غیرقانونی بود و در این ارتباط افرادی به پلیس احضار شده اند.
رئیس پلیس تهران بزرگ برگزاری همزمان چند نمایشگاه پرمخاطب در تهران را زمینه ساز ترافیک شدید در تهران و ایجاد زحمت برای مردم دانست و افزود: امیدواریم مسئولان تدبیری برای آینده اندیشیده و شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.
تهرام/6139/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس