رفتارهای ترامپ ماهیت غیر قابل اعتماد آمریکا را ثابت کرد

رفتارهای ترامپ ماهیت غیر قابل اعتماد آمریکا را ثابت کرد


به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: رهبر معظم انقلاب بارها اعلام کردند که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و تنها در صدد مال اندوزی و دوشیدن کشورهای عربی است که البته برخی از افراد این را باور نداشتند.
وی اظهار کرد: مردم ایران هیچگاه از شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود که ریشه در باورهای دینی ماه دارد دست بر نمی دارند ، شعارهایی که امروز به سخن اصلی مردم مظلوم فلسطین ، یمن ، سوریه ، لبنان و جهان اسلام تبدیل شده است.
محمودی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به لزوم استفاده از مدیران متعهد و متخصص در مناصب دولتی گفت: امروز کشور بیش از همه از وجود افراد نالایق در رأس کارها ضربه می خورد و این افراد به پست های مدیریتی آسیب می زنند.
محمودی با تبریک فرارسیدن روز کارگر گفت: کارگران ، چرخ های اقتصاد کشور را به حرکت در می آورند و مسئولان باید با تمام وجود مشکلات آن ها را شناخته و در صدد رفع آن ها بر آیند.
امام جمعه موقت ورامین با گرامیداشت یاد وخاطره شهید مطهری و روز معلم اظهار کرد: اگر نظام تعلیم و تربیت به درستی کار خود را انجام دهد ، آینده کشور روشن می شود و این امر منوط به توجه ویژه به مشکلات معلمان دارد.
محمودی معلمان را امانتداران الهی نام برد و از آنان خواست تا در تربیت نسل آینده ساز کشور کوشا باشند.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس