ساخت مترو پردیس درانتظار اعتبار است

ساخت مترو پردیس درانتظار اعتبار است


به گزارش ایرنا، سعید غفوری پیش از ظهر امروز(دوشنبه) در نشست خبری که با حضور هیات مدیره این شرکت و اصحاب رسانه در محل شرکت عمران پردیس برگزار شد، اظهار داشت:با توجه به رشد سریع جمعیت پردیس و ظرفیت کم جاده ها و ترافیک آزاد راه، احداث قطار برقی یا مترو برای منطقه ضروری است .
وی در ادامه افزود: با امضای تفاهم‌نامه با قرارگاه خاتم الانبیا مقدمات کار انجام شده و تجهیزات در حال ارسال به منطقه است و درصورت موافقت شورای عالی ترافیک تهران و تصویب و اعتبار این‌ طرح بزرگ به پیمانکار واگذار می‌شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس عنوان کرد: با مساعدت استاندار، نمایندگان مجلس، وزارت راه و شهرسازی و… در پی تحقق اعتبارمورد نیاز هستیم .
غفوری با اشاره به مشخصات خط مترو پردیس خاطر نشان کرد: طول خط مترو 24 و نیم کیلومتر است که از منطقه سرخه‌حصار به پردیس کشیده می‌شود.
وی ادامه داد: این خط در عوارضی تهران پردیس یک ایستگاه و یک ایستگاه هم در جنوب فاز چهار در مرز شهر بومهن خواهد داشت.
غفوری افزود: مترو پردیس درطول مسیر نیاز به 10 کیلومتر تونل و 2 کیلومتر پل ارتباطی دارد .
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به مشکل آرامستان این شهر تصریح کرد : محلی را برای آرامستان شهر پردیس درنظر گرفته شده و منتظر جواب سازمان زیست محیط هستیم.
غفوری با بیان اینکه این زمین بزرگ در جنوب شهر پردیس قرار دارد، افزود: مطالعات مورد نیاز و حواشی آن را یک ‌ماه پیش به محیط زیست ارایه شده است .
وی در ادامه با اشاره به رفع مشکل آب شرب خاطر نشان کرد:اتصال آب شرب به فاز 9 قدیم انجام شده و ساکنین جدید و قدیم از آب شرب بهداشتی استفاده می‌کنند و برای رفاه ساکنین فاز 8 به منظور رفع مشکلات ساکنان دفتر عمران به زودی دراین فاز افتتاح می‌شود.
تهرام/9441 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس