سارق طلا فروشی ولنجک دستگیر شد

سارق طلا فروشی ولنجک دستگیر شد


به گزارش روز دوشنبه پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ محمد باقر قدم زاده افزود: پس از وقوع سرقت از طلا فروشی واقع در پاساژ ‘پالادیوم’، تیمی از ماموران کلانتری به طور ویژه، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند تا اینکه در تحقیقات پلیسی و رصد تصاویر دوربین های مداربسته، مشخص شد سارق با استفاده از دیلم و تخریب در ورودی، وارد مغازه شده است.
رئیس کلانتری 163 ولنجک با بیان اینکه در تحقیقات میدانی، مشخص شد که متهم با استفاده از یک خودرو شاسی بلند به همراه اموال مسروقه، از محل متواری شد گفت: با استعلام پلاک انتظامی ، مالک خودرو شناسایی و تحقیقات برای دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در بررسی های صورت گرفته، این سارق خودرو شناسایی شده را مدتی پیش به صورت قولنامه ای خریداری کرد که همین امر، به شناسایی مخفیگاه اش شد.
رئیس کلانتری 163 ولنجک عنوان کرد: با به دست آمدن مشخصات محل اختفای سارق، متهم طی یک عملیات ضربتی دستگیر و از مخفیگاه وی 985 گرم طلای مسروقه به ارزش 2 میلیارد ریال، مقداری سکه طلا، دلار و 44 میلیون و 500 هزار ریال وجه نقد مسروقه، کشف شد.
سرهنگ قدم زاده با اشاره به انتقال سارق به کلانتری، بیان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی، ضمن اعتراف به جرم خود و بیان شیوه سرقت و پس از تکمیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد.
تهرام/7247//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس