سالن های ورزشی چند منظوره در 2 روستای پردیس احداث می شود

سالن های ورزشی چند منظوره در 2 روستای پردیس احداث می شود


محمد سیفی در نشست ورزش بانوان و کارکنان ادارات که ظهر دوشنبه در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اعتبار ساخت این مجموعه های ورزشی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تخصیص یافته ولی زمین در مالکیت شرکت عمران شهر جدید پردیس است.
وی گفت: طی توافق انجام شده بین شرکت عمران شهر جدید پردیس و بنیاد مسکن مشکل تداخل سند حل شده و زمین طی یک ماه آینده برای ساخت سالن ورزشی واگذار می‌شود.
صادق بنیادی معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار شهرستان پردیس نیز در این نشست با تاکید بر اینکه مصوبات باید در اولین فرصت اجرایی شده و مشمول گذر زمان نشود گفت: پروژه‌‌های ورزشی نیمه کاره با دریافت تسهیلات و یا با واگذاری به بخش خصوصی تکمیل شود.
امید صد هزاری رئیس هیات ورزش روستایی هم گفت: چهار خانه ورزش روستایی طی ماه‌های اخیر با وسایل ورزشی نظیر؛ میز پینگ پنگ، دارت و شطرنج با اعتباری معادل40 میلیون تومان از محل بودجه مالیات بر ارزش افزوده تجهیز شده است و مقرر شده است تا در هر روستا یک سالن ورزشی احداث شود.
وی افزود: در روستای گلخندان ساخت زمین والیبال ساحلی مصوب شده و به زودی به بهره برداری می رسد، علاوه بر روستاهای یاد شده برای تجهیز سه خانه ورزش روستایی دیگر درخواست اعتبار دادیم.
همچنین کورش گلریز شهردار پردیس در این نشست اظهار داشت: ساخت سالن ورزشی مجهز و چند منظوره برای بانوان در دست اقدام است، هر چند سالن‌های ورزشی شهرداری قبل از ظهر در اختیار بانوان قرار گرفته و در محدوده فاز 4 فضایی محصور برای ورزش بانوان نیز تامین شده است.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس