ساکنان مسکن مهر پردیس آموزش مهارت اجتماعی دیدند

ساکنان مسکن مهر پردیس آموزش مهارت اجتماعی دیدند


تیمور تنها روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شهر جدید پردیس مشکلات زیادی در حوزه فرهنگ سازی دارد، اظهار داشت: ساکنان مسکن مهر با فرهنگ‌های متفاوتی در این شهر ساکن شدند و همین امر موجب تضاد فرهنگی در این منطقه شده است.
وی تصریح کرد: موافقت نامه‌ای بین دانشگاه پیام نور پردیس، فرمانداری و شهرداری برای آموزش ساکنان مسکن مهر امضا شد و بر اساس این موافقت نامه، جلسات متعددی در قالب مشاوره و سمینار در حوزه آسیب‌های اجتماعی در این شهر برگزار شد.
دبیر کمیته آسیب‌های اجتماعی شهرستان پردیس با اشاره به مشارکت دانشجویان این دانشگاه در پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، پایان نامه های زیادی در این دانشگاه در زمینه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان پردیس نوشته شد و آسیب های اجتماعی منطقه بررسی شد.
دانشگاه پیام نور پردیس بالغ بر 2 هزار و 500 دانشجو در 34 رشته کارشناسی و 6 رشته کارشناسی ارشد دارد با توجه به استقبال تحصیل در این دانشگاه، در فاز 4 پردیس ساختمان جدیدی با مساحت هفت هزار مترمربع در دست اقدام است.
شهرستان پردیس با 138 هزار نفر جمعیت در شرق استان تهران واقع شده است. از شرق با دماوند و از غرب با شهرستان تهران مرز مشترک دارد.
تهرام/9441/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس