سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدیددشمن ایستاده اند

سران قوا همراه مردم پشت سر رهبری مقابل تهدیددشمن ایستاده اند


به گزارش ایرنا، سید حسین نقوی حسینی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از پروژه انتقال آب سد ماملو به شهرستان قرچک با حضور وزیر نیرو اظهارداشت: اینکه استکبار جهانی با تمام ابزار به مقابله و دشمنی با ایران اسلامی برآمده نشانه اقتدار نظام دارد.
وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی مردم به اقتداری دست یافته که بسیاری از کشورهای استکباری درمواجهه با آن چاره ای جز پذیرش شکست ندارند.
نقوی حسینی گفت: تمامی گروههای سیاسی و دیپلماتیک که وارد ایران می شوند به مردم کشور به چشم عزت و اقتدار نگاه می کنند، ملتی که با ایستادگی خود بر همه توطئه های دشمنان فائق آمده است.
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر ایران کشور صاحب ارزشی نبود تمامی قدرت های جهان برای مقابله با آن از ابزارهای تهدید ، تحریم و فشارهای سیاسی و اقتصادی استفاده نمی کردند.
وی بیان کرد: با وجود همه مشکلات بی سابقه ای که دشمنان برای نظام ایجاد کرده اند، تلاش های بسیاری انجام گرفته و خدمات بی شائبه ای به مردم ارائه شده ولی مردم نیز گرفتاری و مطالبات خاص خود را دارند و مسئولان وظیفه دارند به عنوان نوکر مردم، باتمام توان نیازهای آنان را برآورده کنند.
نقوی حسینی همچنین با اشاره به خدمات آبفا در شهرستان قرچک گفت: امروز علاوه بر مناطق شهری، تمامی روستاهای قرچک نیز تحت مدیریت آبفای روستایی قرار گرفته اند؛ روستاهایی که بیش از 5 هزار نفر و به اندازه یک شهر جمعیت دارند.
وی اضافه کرد: هنگام افتتاح سامانه آب شیرین کن قرچک در روستای قشلاق جی تو در دولت هشتم، قرار بود مردم روستا نیز از آب سالم آن استفاده کنند که تاکنون این مهم محقق نشده است.
نقوی حسینی از وزیر نیرو خواست شرایطی فراهم کند که مردم روستای قشلاق جی تو از آب سالم و بهداشتی سامانه آب شیرین کن قرچک برخوردار شوند.
قرچک با بیش از 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
طرح انتقال آب سد ماملو به قرچک به طول 12 کیلومتر با 252 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
تهرام/7254/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس