سمن ها در رفع مسائل اجرایی کشور مشارکت کنند

سمن ها در رفع مسائل اجرایی کشور مشارکت کنند


مسعود سلطانی فر در گفت و گو با ایرنا افزود: تقویت و جذب مشارکت سازمان های مردم نهاد برای رفع مشکلات طی 21 ماه گذشته سیاست راهبردی وزارت ورزش و جوانان بوده است.
او ادامه داد: جلسه هم اندیشی با نمایندگان سمن ها استان های مختلف کشور هر 2 هفته یکبار به صورت مستمر در تهران برگزار می شود و نقطه نظرات راهبردی آنها برای رونق و توسعه این نهادهای مردمی مدنظر قرار می گیرد.
به گفته سلطانی فر، یکی از مشکلات سازمان های مردم نهاد عدم شناسایی آنها در چارچوب مقررات به عنوان دستگاه حاکمیتی بود که در این راستا تفاهم نامه ای با وزارت کشور برای برطرف کردن مشکلات این نهادهای مردمی به امضا رسید.
او تاکید کرد: سمن ها با امضای این تفاهم نامه رسمیت پیدا کردند و در گام های بعدی تلاش می شود که از ظرفیت ها آنها برای رفع مسائل و مشکلات مختلف اجرایی کشور استفاده شود.
وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: متولیان سمن ها بیشتر جوانان علاقمند به خدمت هستند و باید از توان این موتور محرک توسعه کشور برای رفع مشکلات استفاده کرد.
مسعود سلطانی فر شامگاه دوشنبه در حاشیه نشست روسای مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر کشور در خانه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با خبرنگار ایرنا گفت و گو کرد.
به گزارش ایرنا، بیش از 13 هزار سازمان مردم نهاد(سمن) در حوزه های مختلف فعالیت می کنند.
تهرام/7247/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس