سه پروژه عمرانی در شهرستان اسلامشهر افتتاح شد

سه پروژه عمرانی در شهرستان اسلامشهر افتتاح شد


به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، این سه پروژه شامل مسکن کارکنان شهرداری، روشنایی بزرگراه احمد آباد مستوفی، پروژه مسکن بخش چهاردانگه و سالن کنفرانس بخشداری احمد آباد از پروژه هایی بود که با اعتبار 55 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
در سفر محمد حسین مقیمی استاندار تهران به شهرستان اسلامشهر، مجتمع 140 واحد مسکونی تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه یک اسلامشهر با مساحت هشت هزار و 600مترمربع (7 بلوک 6 طبقه) با اعتباری بالغ بر150میلیارد ریال، مجتمع 200 واحد مسکونی تعاونی کارکنان شهرداری، بخشداری و دادگاه بخش چهاردانگه است که عملیات احداث آن در 8 بلوک از بهمن سال 94 آغاز و با زیربنای11 هزار 700 مترمربع با اعتباری بالغ بر340 میلیارد ریال احداث شده است.
همچنین پروژه تامین روشنایی محور احمد آباد مستوفی حد فاصل پل ولایت تا میدان احمد آباد نیز با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال از سوی شهرداری اسلامشهر و ازمحل درآمدهای حریم و اعتبارات شهرداری اسلامشهر احداث شده است.
گفتنی است که مسئولان شهرستان اسلامشهر چند روز آینده با حضور مقامات کشوری تعداد 46 طرح عمرانی، رفاهی، خدماتی، ورزشی نیز با اعتباری بالغ بر720 میلیارد ریال در سطح شهرستان اسلامشهر افتتاح و کلنگ‌زنی کنند.
تهرام/7247//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس