سه پروژه عمرانی و ورزشی در دماوند به بهره برداری رسید

سه پروژه عمرانی و ورزشی در دماوند به بهره برداری رسید


سیاوش نوری، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح برخی پروژه های عمرانی شهرستان به ایرنا گفت: تامین برق مسکن مهر شهر دماوند شامل روشنایی و تیر چراغ برق، افتتاح خانه ورزش روستای لومان و زان و بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری کیلان از جمله پروژه های قابل افتتاح این روز بود.
وی به پروژه تامین برق مسکن مهر امام رضا(ع) شهر دماوند اشاره کرد و گفت: این پروژه با بیش از 3 کیلومتر شبکه فشار ضعیف، 11 دستگاه ترانسفورماتور، بیش از 66 اصله پایه روشنایی معابر، 3300 انشعاب نصب شده با اعتباری بالغ بر 850 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
نوری به بهره برداری از دو خانه ورزش روستای لومان و زان اشاره و تصریح کرد: خانه های ورزش دارای یک میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، شطرنج و تاتامی است که البته لازم است توسعه یابد.
این مقام مسئول ادامه داد: مکان هایی که برای افتتاح خانه ورزشی روستایی در نظر گرفته شده استیجاری و مناسب سالن های ورزشی نیست که مقرر شد یک زمین 400 متری توسط خیرین بدین منظور اختصاص یابد.
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به بازدید از پروژه های عمرانی شهر کیلان خاطر نشان کرد: حدود 7 کیلومتر زیر سازی و آسفالت با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان به مرحله بهره برداری رسید.
همچنین رضا مقدم، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند در خصوص افتتاح خانه های ورزش روستایی بیان کرد: 2 خانه ورزش لومان و زان روستایی با اعتباری بالغ بر 20 میلیون تومان افتتاح شد.
وی افزود: در حال حاضر 4 روستای دیگر نیز در دست اقدام داریم که شامل روستای دهنار، آرو، وادان و اسلام آباد است.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس