شهردار تهران: اگر مدیرانم مشکلی داشته باشند درنگ نخواهم داد

شهردار تهران: اگر مدیرانم مشکلی داشته باشند درنگ نخواهم داد


به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محمد علی افشانی عصر دوشنبه در دومین همایش فصلی مدیران شهرداری در سال جاری اظهارداشت: تلاش داریم ایمنی سازمانی را در شهرداری افزایش دهیم.
وی تاکید کرد: اگر در مجموعه شهرداری اعتمادسازی ایجاد شد دیگر این سازمان در سرلیست نهادهای متخلف قرار نمی گیرد.
افشانی با بیان اینکه اعتماد و مشارکت شهروندان سبب اداره بهتر شهر می شود گفت: در این مسئولیت به صورت لحظه ای با مردم تماس خواهم بود.
وی بیان کرد: مردم انتظار دارند برای رفع نیازها و مشکلاتشان تلاش کنیم و اگر این مهم اتفاق افتاد، در مجموعه شهرداری کسب اعتماد کرده ایم.
افشانی مهمترین وظیفه مجموعه شهرداری را رضایتمندی و ارتقای سطح کیفیت زندگی شهروندان اعلام کرد و گفت:سازمان ها برای رفع نیازهای مردم ایجاد و نیروی انسانی برای رفع نیاز مردم در نهادها و سازمان ها تعریف شده است.
وی همچنین نظافت و تمیزی شهر را برای مردم ضروری ارزیابی کرد و گفت: در زمان حاضر تنها 147 تن از 9 هزار تن پسماند شهر تهران در زباله سوز به تولید انرژی می انجامد و این ثروت بسیار گرانبها درحال از بین رفتن است.
شهردار تهران تاکید کرد: دفن زباله در خاک به محیط زیست آسیب می رساند، به تولید بیماری کمک می کند و نیز وجود شیرابه ها به سفره های زیرزمینی نیز آسیب می رساند.
وی همچنین بر ایمن سازی ساختمان ها، توسعه فضای سبز و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، دومین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران در سال جاری با حضور محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از اعضای شورا، شهرداران مناطق و نواحی مختلف شهر تهران در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
افشانی 23 اردیبهشت ماه امسال به عنوان شهردار تهران مشغول به فعالیت شده است.
تهرام/7243/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس