شهردار تهران باید وعده های انتخاباتی اعضای شورا را محقق کند

شهردار تهران باید وعده های انتخاباتی اعضای شورا را محقق کند


به گزارش ایرنا، محسن هاشمی روز چهارشنبه در مراسم تجدید میثاق مدیران شهرداری تهران با آرمان های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهارداشت: اعضای شورای شهر تهران پس از استعفای شهردار سابق، شایسته ترین فرد را در کوتاهترین زمان ممکن برای مدیریت شهری انتخاب کردند.
وی با بیان اینکه دوران مدیریت شهردار جدید تهران بلند مدت خواهد بود افزود: اعضای شورا نیز در همراهی سیاست ها و برنامه های شهردار از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.
هاشمی به شعار شهردار جدید تهران مبنی بر رضایتمندی مردم اشاره و بیان کرد: انجام طرح های عمرانی، توجه به حمل و نقل عمومی، آلودگی هوا، احیای بافت فرسوده و نیز توجه به معضلات اجتماعی باید مورد توجه شهردار جدید تهران قرار گیرد.
رئیس شورای شهر تهران در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: کشور پس از انقلاب دچار بحران های همزاد سیاسی، امنیتی و جنگ تحمیلی بود که با درایت امام خمینی(ره) رفع شد.
وی خاطرنشان کرد: امام (ره) با راهبرد ایجاد وحدت مردم، گروههای سیاسی و اقوام بر تمامی مشکلات غلبه کرد.
هاشمی اضافه کرد: امروز کشور دچار بحران های فراوان و همزاد مانند اوایل انقلاب است با این تفاوت که بحران های جدید نرم و فرسایشی هستند.
وی ادامه داد: بحران های امروز جامعه در اثر دشمنی و تحریم های ظالمانه دشمنان نظام ایجاد و سبب بروز آسیب های اجتماعی از جمله کودکان کار، کارتن خواب ها و معتادان متجاهر شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: تنها راه حل مشکلات امروز جامعه با درایت رهبر معظم انقلاب در وحدت بخشی بین مردم، احزاب و گروههای سیاسی حاصل می شود.
این مراسم تجدید میثاق در آستانه 14 خرداد سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
6003/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس