شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقویت کننده بنیان نظام است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقویت کننده بنیان نظام است


به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام سید محسن محمودی روز پنجشنبه به مناسبت 12 مردادماه سالروز تاسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به تعبیر مقام معظم رهبری از کهن ‌ترین نهادهای انقلاب است که به تایید امام ‌خمینی(ره)، توسط بزرگان و عناصر تاثیرگذار در عرصه تبلیغات شکل گرفت و منشا آثار و برکات فراوانی بوده است.
وی عنوان کرد: این نهاد توانسته زمینه را برای حضور پرشور مردم مومن و انقلابی در صحنه‌های مختلف جهت تقویت بنیان‌های نظام و خنثی‌سازی توطئه‌های شوم دشمنان فراهم کند.
حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: تجلیل بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران ، رهبر معظم انقلاب و بزرگان نظام از عملکرد این نهاد مقدس، مایه دلگرمی فعالان و دست‌ اندرکاران برگزاری مراسم در مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
وی با اشاره به وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: سیاستگذاری، برنامه ‌ریزی، سازماندهی، نظارت راهبری در برگزاری برخی مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی، سیاسی و انقلابی بر اساس قانون برعهده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: این شورا برای انجام وظایف خود اقدام به تشکیل ستادهای مختلف با حضور نهادها، سازمان‌ها و تشکل‌های مرتبط می‌کند و با همکاری ارگان‌ های مختلف نظام اسلامی، مراسم ملی و انقلابی را برگزار می کند.
امام جمعه موقت ورامین اضافه کرد: امروز نیز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت از رهنمودهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و شهدای نظام اسلامی، در خط مقدم حراست از ارزش‌های نظام و انقلاب قرار دارد.
وی با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و توطئه دشمنان در تضعیف نظام، گفت: این یک واقعیت است که دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی بیکار نیست و میلیاردها دلار در عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی سرمایه گذاری کرده است.
محمودی افزود: ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار« افتخار به گذشته و امید به آینده » با مدیریت و راهنمایی آیت الله جنتی و با حضور شخصیت های کشوری و لشکری تشکیل شده است و تلاش دارد تا برنامه های متفاوتی را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اجرایی کنیم.
وی تاکید کرد: زنان و مردان بویژه جوانان کشور باید با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا شوند و بدانند که وضعیت ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با پس از آن چه تفاوت هایی دارد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: اگر جوان ایرانی که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را ندیده، با دستاوردهای انقلاب آشنا شود، قطعا با آگاهی بیشتری مقابل توطئه های دشمن می ایستد و موفقیت نظام اسلامی در مواجه به نقشه های شوم استکبار مضاعف خواهد شد.
وی تصریح کرد: دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای نظام اسلامی و دفاع از جایگاه ولایت فقیه به همراه تقویت روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار از مهمترین اهدافی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دنبال می شود.
دوازدهم مرداد ماه مصادف است با سالروز تاسیس ‘ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی’ که با موافقت و نظر امام خمینی( ره) در سال 1359 بنا نهاده شد.
تهرام/7254/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس