طرح راهداری زمستانی استان تهران آغاز شد

طرح راهداری زمستانی استان تهران آغاز شد


عادل مصدقی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح راهداری زمستانی جاده ای استان تهران با حضور 470 نیروی متخصص در امر راهداری با تجهیزات و بکارگیری207 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و سبک که 22 مورد آن ویژه گشت راهداری است، برگزار می شود .
وی درادامه با اشاره به تسهیلات رفاهی جاده ای خاطر نشان کرد:تجهیز 26 راهدارخانه فعال و مجهز به سیستم های گرمایشی با امکانات رفاهی آماده امداد رسانی و اسکان موقت هموطنان و 39 باب مجتمع خدماتی رفاهی فعال در مسیرهای ارتباطی استان تهران برای خدمت رسانی به مسافران آماده شده است.
معاون راهداری عنوان کرد: با مشارکت 13 اداره تابعه در شهرستان های استان تهران و ذخیره سازی حدود 30 هزار تن نمک جهت نمک پاشی، یخ زدایی و عملیات برفروبی 3 هزار کیلومتر راه‌های موجود در مسیرهای منتهی به استان تهران، بخش دیگری از اقدامات انجام شده به منظور افزایش رضایت مسافران در جاده های استان است.
مصدقی با اشاره به آماده باش کامل نیرو ها و تجهیزات راهداری اظهار داشت: در زمان اجرای این طرح، راهداران با تمام توان، روان سازی ترافیک و سهولت تردد رانندگان و مسافران را فراهم و امداد رسانی و افزایش ایمنی جاده ای در تمامی مسیرها بر عهده دارند.
وی در ادامه افزود: رانندگان در شرایط بحرانی و ناپایدار جوی از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر از طریق سامانه 141 از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند و هنگام سفر به تجهیزات مانند زنجیر چرخ، سوخت کافی، آذوقه و پوشاک گرم به همراه داشته باشند.
تهرام/9441 /1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس