فازنخست بیمارستان حضرت فاطمه دماوند به بهره برداری می رسد

فازنخست بیمارستان حضرت فاطمه دماوند به بهره برداری می رسد


به گزارش ایرنا، محمد علی آقاجانی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مراکز درمانی شهرستان دماوند در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: این شهرستان در حال حاضر از یک بیمارستان خوب بهره مند است و خدمات خوبی را با داشتن 45 پزشک متخصص در 13 رشته تخصصی به طور شبانه روزی ارائه می کند.
وی افزود: این بیمارستان یکی از بیمارستان های ارزنده شهرستان های استان تهران است، اما از لحاظ تعداد تخت محدود است و لازم است گسترش پیدا کند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه 60 تخت در این بیمارستان وجود دارد عنوان کرد: به منظور جلب رضایت مردم و اداره بیمارستان به صورت اقتصادی و سودمند باید تعداد تخت ها را به 120 تخت افزایش دهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: مقرر شد در صورتی که با کمک خیرین شهرستان مکانی مناسب برای توسعه و دو برابر کردن تخت های بیمارستان در نظر گرفته شد، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز تجهیز آن را بر عهده خواهد گرفت تا یک بیمارستان جامع و کامل برای شهرستانی ساخته شود.
وی در خصوص وجود مشکلات درمانی در دیگر نقاط شهرستان های استان تهران اضافه کرد: در شهر های مختلف شهرستان هم نیازمندی هایی در حوزه اورژانس، اورژانس پیش بیمارستانی، مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت وجود دارد که مقرر شد توسط شهرداران شهر کیلان، رودهن و آبسرد اقداماتی نیز به منظور تکمیل خدمات در این شهرها صورت گیرد.
آقاجانی در خصوص روند ساخت بیمارستان حضرت فاطمه(س) بیان کرد: این بیمارستان پروژه ای است که از چند سال گذشته در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفته است که فاز نخست این بیمارستان که شامل خدمات سرپایی و کلینیک های تخصصی است در سال 97 به وسیله منابع دانشگاه علوم پزشکی و کمک خیران تکمیل می شود و به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی تهران در بازدید از مراکز درمانی شهرستان دماوند از بیمارستان سوم شعبان این شهرستان بازدید کرد و همچنین از نزدیک در جریان مراحل ساخت بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) قرار گرفت.
تهرام/7246 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس