فرماندار ری از کشف سه هزار و 500 تن برنج احتکار شده خبر داد

فرماندار ری از کشف سه هزار و 500 تن برنج احتکار شده خبر داد


به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور عصر یکشنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه حجم فراوان انبارها در سطح شهرری قرار دارد احتمال احتکار نیز در این منطقه وجود دارد.
وی افزود: محموله برنج مکشوفه با صدور مجوز برای عرصه به بازار انتقال یافت تا مردم بتوانند نیاز خود در این زمینه را تامین کنند.
جمالی پور عنوان کرد: نظارت و بازرسی از انبارهای شهرستان ری به صورت گسترده و جدی تری تداوم خواهد یافت.
وی با بیان اینکه منافع ملی بر منافع شخصی و فردی اولویت دارد، یادآور شد: اخفا و امتناع از فروش کالا به ضرر اقتصاد کشور و مردم است.
معاون استاندار تهران با اشاره به آغاز هفته دولت، گفت: با توجه به اینکه دولت با انتخاب مردم شکل می گیرد باید در راستای تحقق قول ها و اهداف خود در جامعه گام های بیشتر و مؤثرتری را بردارد.
وی ادامه داد: دولت یازدهم و دوازدهم با وجود همه کمبودها و کاستی تمام توان خود را برای رفع موانع و مشکلات کشور به کار گرفته است.
فرماندار ویژه شهرستان ری افزود: ایجاد تعامل سازنده و افزایش ارتباط با مردم از خواسته های دولت است.
وی ادامه داد: چالش های موجود در کشور به دلیل برخی سوء مدیریت های داخلی و سیاست های خارجی فعلی ایجاد شده و رفع آن در راستای منافع ملی از اهداف و اقدامات دولت است.
جمالی پور با بیان اینکه دوری دولت از مردم تبعات جبران ناپذیری را به همراه دارد، اظهار داشت: انتقادات منصفانه و عالمانه از سوی مردم دارای تاثیرات و نتایج ارزنده و مثبتی است.
وی تاکید کرد: ایجاد موانع برای دولت به ضرر مردم خواهد بود و مشکلات را بیشتر می کند.
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: راه نجات کشور از مشکلات گسترش وحدت، انسجام و اقدامات موثر و انتقادات هوشمندانه است.
1970//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس