فرماندار ری: سمن ها نقش مهمی در توسعه پایدار کشور دارند

فرماندار ری: سمن ها نقش مهمی در توسعه پایدار کشور دارند


به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور عصر دوشنبه در نشست سازمان های مردم نهاد ری با رویکرد تقویت امور اجتماعی اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد به عنوان تشکل های مردمی و غیرسیاسی نقش مثبتی در رفع مشکلات اجتماعی، آموزشی، فرهنگی، بهداشت و محیط زیست دارند.
وی عنوان کرد: سمن ها باید از فرصت ها در زمینه فعالیت های خود به نفع صیانت از کشور و مردم استفاده کنند.
معاون استاندار تهران با بیان اینکه تشکل ها و سازمان های مردم نهاد اجازه استفاده از ظرفیت های مردم به نفع امور شخصی خود ندارند، گفت: این تشکل ها باید در راستای منافع ملی عمل کنند.
وی تصریح کرد: مشارکت های مردمی در قالب سمن ها در نهایت به نفع دولت است چرا که حجم کارهای سنگین را از دوش دولت برمی دارد.
جمالی پور تاکید کرد: تشویق و تقدیر از تشکل های مردم نهاد سبب ترویج و گسترش فعالیت های آنها می شود و در نتیجه بسیاری از آسیب ها کاهش می یابد.
وی با بیان اینکه توسعه پایدار مستلزم حضور و همراهی حداکثری مردم است، تصریح کرد: مردم باید در قالب جامعه مدنی و سمن ها به دولت کمک کنند.
فرماندار ویژه شهرستان ری سمن های این شهررستان را قدرتمندترین تشکل های اجتماعی در سطح کشور عنوان کرد و گفت: سازمان های مردم نهاد ری می توانند بخش عمده تصدی گری امور اجتماعی و فرهنگی در استان و حتی کشور را برعهده گیرند.
این نشست با حضور فرماندار ویژه ری و نمایندگان سمن های این شهرستان در فرمانداری ری برگزار شد و نمایندگان سازمان های مردم نهاد به بیان دیدگاه ها و مشکلات خود در این حوزه پرداختند.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس