قیمت هر کیلو دام در مراکز شهرداری تهران 24800 تومان است

قیمت هر کیلو دام در مراکز شهرداری تهران 24800 تومان است


به گزارش ایرنا، مجتبی یزدانی روز چهارشنبه همزمان با عید سعید قربان در بازدید از مرکز موقت عرضه دام بهداشتی منطقه 19 شهرداری تهران در جمع خبرنگاران افزود: حداکثر قیمت توزیع دام در این مراکز 24 هزار و 800 تومان است که برخی از غرفه ها به دلیل رقابت تخفیفات ویژه ای برای عرضه دام به متقاضیان می دهند.
وی در خصوص نهاد متولی تعیین قیمت عرضه دام در مراکز موقت شهرداری گفت: کارگروهی متشکل از سازمان دامپزشکی، جهادکشاورزی، اتحادیه متبوع و شهرداری قیمت عرضه دام را تعیین کردند.
یزدانی با اشاره به تخلفات احتمالی در این مراکز تصریح کرد: بازرسانی از مناطق 22 گانه، معاونت بازرسی سازمان خدمات شهری و سازمان دامپزشکی بر حسن فعالیت این مراکز نظارت دارند و با تخلفات احتمالی برخورد می کنند.
معاون شهردار تهران با بیان اینکه 3 ماه جلسات مختلف برای هماهنگی برپایی مراکز موقت عرضه دام بهداشتی میان دستگاه های متولی برگزار شد، گفت: شهرداری، سازمان دامپزشکی، دادسرای پزشکی، معاونت دادستانی تهران و نیروی انتظامی از جمله این دستگاه های متولی بودند.
وی ادامه داد: 22 مرکز موقت در مناطق 22 گانه علاوه بر 3 مرکز ثابتی که در طول سال به خدمت رسانی مشغولند، ایجاد شد.
به گفته یزدانی، به دلیل وسعت مناطق 2 و 18 شهرداری تهران 2 مرکز موقت در این مناطق ایجاد شد و در نهایت 27 مرکز در سراسر نقاط پایتخت به عرضه دام بهداشتی در روز عید قربان می پردازند.
وی با اشاره به استقبال گسترده مردم تهران از این مراکز خاطرنشان کرد: 30 هزار راس دام طی روز گذشته و امروز ذبح و توزیع می شود که این دام ها با همکاری استانداری تهران از طریق امور عشایر تامین شده است.
تهرام/9343 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس