ماموران ایستگاه 53 آتش نشانی در مصلای امام (ره) تهران مستقر شدند

ماموران ایستگاه 53 آتش نشانی در مصلای امام (ره) تهران مستقر شدند


سید جلال ملکی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در آستانه برگزاری دعای عرفه و عید سعید قربان ایستگاه 53 که در مجاورت مصلای امام خمینی (ره) قرار دارد ماموران این ایستگاه بصورت سواره و پیاده و با استفاده از ماشین های سبک و سنگین و همچنین موتورهای آتش نشانی در نقاط داخلی و بیرونی مصلای امام خمینی (ره) مستقر هستند.
وی با بیان اینکه ماموران 130 ایستگاه آتش نشانی همچون گذشته در آماده باش کامل بسر می برند اظهارداشت : در سایر نقاط پر ازدحام نیز همچون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، امامزاده صالح (ع)، حرم مطهر امام (ره)، مهدیه تهران ، ماموران آتش نشانی با تجهیزات کامل مستقر خواهند شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از شهروندان خواست که در مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان همچون سال های گذشته با آتش نشانان همکاری داشته و در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی خود و فاصله گرفتن از محل حادثه مراتب را به سامانه 125 و یا آتش نشانان مستقر در محل اطلاع دهند.
مراسم دعای عرفه عصر امروز (سه شنبه) در اماکن مذهبی شهر تهران برگزار خواهد شد و همچنین نماز عید سعید قربان فردا (چهارشنبه) برگزار می شود.
تهرام/7243/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس