مبارزه جدی با فساد نیازمند همکاری جریان های سیاسی است

مبارزه جدی با فساد نیازمند همکاری جریان های سیاسی است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) اظهار داشت: مبارزه با فساد اصلی مهم و اساسی در نظام اسلامی است و لازم است تا همه مسئولان در هر پست و مقامی با آن مبارزه کنند.
وی بیان کرد: اداره تعزیرات و قوه قضاییه در زمینه احتکار اقدامات مطلوبی را انجام داده اند و بهتر است این کارکردهای مثبت رسانه ای شود.
امام جمعه موقت شهرری در ادامه با بیان اینکه دشمنان در صدد ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم هستند، گفت: ملت ایران باید هوشیار باشد و بی کفایتی یک مسئول را نباید به همه اشخاص نسبت داد.
وی افزود: کشف معایب و تهمت دزدی به مسئولان نظام، اقدام از پیش تعیین شده دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه پشت میز نشینی آفت امروز کشور محسوب می شود، تاکید کرد: امروز کشور نیاز به مدیران و افراد کاردان دارد تا معضلات موجود را حل کنند.
وی به سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در 26 مرداد 1369 نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه آزادگان سالها اسارت و شکنجه را در زندان های رژیم بعث متحمل شدند اما حق آنها به خوبی ادا نشده است.
/6003/1970

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس