مترو تهران 14 خرداد رایگان است

مترو تهران 14 خرداد رایگان است


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه توضیح داد: با توجه به برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) در عصر روز 14 خرداد از ساعت 16 تا 20 فاصله حرکت قطارها در خط 2 از 7 به 6 دقیقه، خط سه از 12 به 10 دقیقه و در خط 4 از 8 به 7 دقیقه کاهش می یابد.
به گزارش روابط عمومی این شرکت، فرنوش نوبخت بیان کرد: همچنین به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز دوشنبه 14 خردادماه 97 از ساعت 15 تا 20 از هفت دقیقه به چهار دقیقه کاهش می‌یابد.
وی افزود: به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک مترو تهران در روز دوشنبه 14 خردادماه 97 از ساعت 15 تا 20 از هفت دقیقه به چهار دقیقه کاهش می‌یابد.
به گفته وی، خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در 14 خرداد به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی سرویس دهی نخواهد داشت.
وی ادامه داد: با توجه به تقارن مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با اولین شب قدر و مراجعه شهروندان به حسینیه‌ها و اماکن زیارتی برای مراسم احیا، مترو تهران و حومه از شامگاه یکشنبه 13 خرداد، خدمات‌رسانی ویژه خود را آغاز می‌کند.
به گفته وی،به همین منظور سرویس دهی خطوط 1، 2، 3 و 4 به صورت شبانه از ساعت 23 تا 5:30 روز دوشنبه 14 خردادماه خواهد بود و با فاصله هر 30 دقیقه یک قطار به این خطوط اعزام می شود.
نوبخت خاطرنشان کرد: شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه آمادگی دارد در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام کند تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند براحتی با مترو از حرم مطهر به سمت مقاصد خود اعزام شوند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد: در شب های قدر نیز خطوط 1، 2، 3 و 4 مترو تهران فعالیت شبانه خواهند داشت و شهروندان می توانند از ساعت 23 تا 5:30 از خدمات مترو استفاده کنند.
تهرام/7243/1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس