مترو خدمات ویژه ای به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران ارائه می کند

مترو خدمات ویژه ای به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران ارائه می کند


فرنوش نوبخت روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روزهای 12 تا 23 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود افزود: با توجه به اینکه محل نمایشگاه در خطوط تقاطعی یک و 3 مترو قرار دارد به هیمن منظور درزمان برگزاری نمایشگاه ، حرکت قطارها در این خطوط هر 4 دقیقه است.
وی تصریح کرد: فاصله حرکت قطارهای خط 3 در روزهای جمعه و تعطیل 12 دقیقه است که در ایام برگزاری نمایشگاه؛ فاصله حرکت قطارها به 9 دقیقه کاهش می یابد تا خدمات رسانی مطلوب تری به بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه شود.
نوبخت همچنین به بازدیدکنندگان شهرستانی توصیه کرد که با استفاده از ایستگاه راه آهن در خط 3 مترو تهران می توانند به ایستگاه شهید بهشتی آمده و به نمایشگاه کتاب برسند.
وی ادامه داد: مسافرانی که از طریق هوایی به تهران سفر می کنند هم می توانند با استفاده از ایستگاه پایانه 1 و 2 فرودگاه مهرآباد و یا ایستگاه پایانه 4 و 6 فرودگاه مهرآباد واقع در خط چهار مترو تهران به ایستگاه دروازه دولت عزیمت کرده و از آنجا با تغییر مسیر، سوار قطارهای خط یک شده و به ایستگاه های شهید بهشتی و مصلای امام خمینی(ره) محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتقل شوند.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: در ایام برگزاری نمایشگاه، این آمادگی وجود داد که در صورت نیاز، قطارهای فوق‌العاده در تمامی خطوط اعزام تا از ازدحام مسافران در ایستگاه ها جلوگیری شود.
تهرام/7243/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس