متهم برداشت غیرمجاز از حساب بانکی دردماوند دستگیر شد

متهم برداشت غیرمجاز از حساب بانکی دردماوند دستگیر شد


به گزارش روزچهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدحسن محمدی در این خصوص گفت: طی وصول پرونده ای مستند به شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت اینترنتی غیرمجاز به مبلغ 640 میلیون ریال از حساب بانکی، مراتب شناسایی متهم در دستور کار، کارشناسان پلیس فتا شهرستان دماوند قرار گرفت.
این مقام آگاه انتظامی افزود: در ادامه بررسی ها و با استعلامات صورت گرفته از حساب بانکی شاکی و استعلام از مبادی زیربط، متهم به هویت ‘ س – د ‘ شناسایی شد.
سرهنگ محمدی تصریح کرد: ضمن هماهنگی با مقام قضایی، متهم جهت انجام تحقیقات به پلیس فتا احضارشد که در ابتدا از گفتن حقیقت امتناع می کرد .
وی ادامه داد : ولی متهم پس از ارائه مستندات توسط کارشناسان پلیس فتا به بزه انتسابی اعتراف کرد و گفت: از چند ماه گذشته با ترفندی به اطلاعات کارت بانکی شاکی دسترسی پیدا کردم و پس از اطلاع از موجودی کارت بانکی اقدام به برداشت از حساب و خرید نرم افزار و انجام بازی آنلاین کردم .
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد، تاکید کرد: شهروندان از قراردادن اطلاعات حساب، شماره و رمز کارت خود را در دسترس عموم خودداری نمایند.
تهرام/7246/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس