مدیران آژانس های تاکسی خواستار پیگیری مطالبات خود ازشورا شدند

مدیران آژانس های تاکسی خواستار پیگیری مطالبات خود ازشورا شدند


به گزارش ایرنا، تعدادی از مدیران و رانندگان آژانس های تاکسی تهران روز سه شنبه همزمان با برگزاری شست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مقابل ساختمان این شورای حضور یافتند و نسبت به آنچه افزایش قیمت مجوز طرح ترافیک عنوان شده ، اعتراض کردند.
این افراد خواستار در نظر گرفتن شرایط مناسب تری برای دریافت طرح ترافیک شدند.
یکی از رانندگان آژانس تاکسی تلفنی که خود را یعقوبی معرفی کرد، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت : رانندگان آژانس ها روزهای سختی را می گذرانند.
وی گفت: در شرایطی که جامعه با مشکلات عدیده اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و رانندگان تاکسی نیز فارغ از مشکلات اقتصادی نیستند، شورای شهر و شهرداری با افزایش قیمت طرح ترافیک نان آژانس های تاکسی را آجر کردند.
یعقوبی تاکید کرد: امروز به همراه تعدادی از رانندگان آژانس های تاکسی در مقابل شورای اسلامی شهر حاضر شدیم تا اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانیم، چرا که قیمت طرح ترافیک نسبت به سال گذشته افزایش داشته و درآمد ما کفاف پرداخت قیمت این مجوز را نمی دهد.
طرح ترافیک جدید شهرداری تهران امسال که از نیمه اردیبهشت امسال اجرایی شد معترضان دیگری هم داشت؛ ازجمله خبرنگاران رسانه ها که نسبت به تعداد سهمیه و افزایش هزینه ها گلایه داشتند.
شهر تهران برای فعالیت خودروهای شخصی سه محدوده دارد، محدوده فعالیت آزاد که عمدتا برخی بزرگراهها و مناطق اطراف شهر را شامل می شود، محدوده زوج و فرد که خودروها بر اساس پلاک زوج یا فردشان می توانند آنجا فعالیت کنند و محدوده طرح ترافیک که تقریبا در مرکز شهر قرار دارد و تنها خودروهایی که کارت مربوط به این محدوده را داشته باشند می توانند وارد آن شوند.
سابقه اجرای طرح ترافیک به سال 1357 بر می گردد و هدف اصلی ایجاد این محدوده نیز کاهش بار ترافیک و آلودگی هوا بوده است.
تهرام/7244/1735 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس