مدیران تهران نمایندگان را هم درگیر اجرای کارها کنند

مدیران تهران نمایندگان را هم درگیر اجرای کارها کنند


به گزارش ایرنا، محمدرضا نجفی روز دوشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران افزود: در شرایط سخت مالی کنونی باید روی تخصیص بودجه های پیش بینی شده فشار آورد و تاکید داشت.
وی ضمن انتقاد از مدیران استان تهران در تدوین بودجه پیشنهادی استان یادآورشد: از نمایندگان کمکی خواسته نشد در حالی که انتظار می رود مدیران نمایندگان مردم در مجلس را مشارکت دهند و درگیر کارها کنند.
نجفی اظهار داشت: علاوه بر اینکه نظر مجلس در تنظیم برنامه بودجه موثر است اما در اینکه چه موضوعی به قانون تبدیل شود و به کدام بخش بودجه چه مقدار بودجه ای اختصاص یابد، نظر دولت بسیار مهم است و مدیران هم باید از این زاویه برای جذب حداکثری بودجه و اعتبار تلاش کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس حداکثر تلاشی که می توان در تغییر اعتبارات پیش بینی شده برای لایحه بودجه انجام داد پنج درصد ارقام است.
وی خاطر نشان کرد: نمایندگان مردم استان تهران تلاش می کنند تا پیشنهادات ارائه شده به مجلس برای بازبینی در بخشی از اعتبارات قابل قبول باشد.
قاسم میرزایی نیکو دیگر نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی هم گفت: سال گذشته 6 هزار و 743 پیشنهاد برای بررسی در کمیسیون تلفیق رسیده بود، در حالی که فقط سه درصد آنها مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: هم اکنون استان تهران 35 نماینده دارد و حداقل می توانند در رای گیری و ارائه پیشنهاد به یک جمع بندی برسند.
تهرام/3001//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس