مسئولان در هفته دولت به مردم گزارش عملکرد بدهند

مسئولان در هفته دولت به مردم گزارش عملکرد بدهند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی درخطبه های نماز جمعه این هفته شهر پردیس در جمع نمازگزاران و مسئولین در مسجد الغدیر پردیس گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای مسئولین است تا عملکرد، خدمات و برنامه‌های خود را به مردم گزارش بدهند.
وی در ادامه افزود: هفته دولت از دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت شهادت رجایی و باهنر نامگذاری شده است، ضمن بزرگداشت این دو شهید والا مقام دستگاه‌های دولتی شهرستان پردیس در بخش‌های عمرانی، خدمت رسانی، فرهنگی و آموزش و پرورش پروژه‌هایی را کلنگ زنی و یا افتتاح می‌کنند.
توسلی با اشاره به افزایش جمعیت دانش آموزان شهرستان پردیس اظهار داشت: این شهرستان به دلیل ساخت مسکن مهر بالاترین رقم جذب مهاجر را دارد، 85هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل است، تعداد زیادی دانش آموز به این شهر می آیند و این تعداد دانش آموز به مدرسه، خدمات و حمل و نقل نیاز دارند.
فرماندار شهرستان پردیس پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته گفت: در هفته دولت 46 پروژه به ارزش 700 میلیارد تومان در شهرستان پردیس کلنگ زنی و اجرا خواهد شد.
مرتضی حیدری در ادامه افزود: 33 پروژه‌ با ارزش 660 میلیارد تومان افتتاح و 14 پروژه به ارزش 40 میلیارد تومان در هفته دولت کلنگ زنی می شود.
وی افزود: این پروژه‎‌ها در حوزه بهداشت و درمان ورزش، آموزش و پرورش، فضای سبز و راه خدمات روستایی است.
لازم به ذکر است به مناسبت هفته دولت پس از نماز جمعه، مسئولین شهرستان از همه ادارات در نشستی صمیمی پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم نمازگزار هستند.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس