مسئولیت اصحاب رسانه از گذشته سنگین تر شده است

مسئولیت اصحاب رسانه از گذشته سنگین تر شده است


به گزارش ایرنا، سعید علی بخشی روز چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در مراسم تجلیل از خبرنگاران با اشاره به رشد روز افزون شبکه و فضاهای مجازی اظهار داشت: در این زمان که کشور بیشتر از هر زمان دیگری به دریافت اخبار و اطلاعات امیدوارکننده و صحیح نیازمند است مسئولیت اصحاب رسانه سنگین تر از قبل شده است.
وی افزود: دشمن با امکانات خود در زمینه‎های فرهنگی بیشتر از خود ما کار کرده و درصدد آسیب رساندن به فرهنگ و اعتقادات جوانان کشور است.
علی بخشی با بیان اینکه نباید از انتقاد سازنده فاصله گرفت عنوان کرد: فرهنگ سازی برای انتقاد سازنده را در دستور کار خود قرار بدهیم، و به مردم انتقاد سازنده را آموزش بدهیم تا مردم معضلات شهر خود را به همین شیوه به ما انتقال بدهند.
شهردار بومهن با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام اظهار داشت: ساخت 3 سوله ورزشی، تکمیل ساخت مقبره شهدا، کلنگ زنی فرهنگسرا و فاز دوم آتشنشانی و ساخت سوله بحران هلال احمر از پروژه‌های در دست اقدام شورای اسلامی شهر و شهرداری است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.
شهردار بومهن عنوان کرد: فعالیت‌های فرهنگی همتراز با فعالیت‎ها و پروژه‎های عمرانی در شهر بومهن پیشرفت دارد و در زمینه برگزاری مراسم آیینی، سنتی و فرهنگی در استان تهران به رتبه سوم دست پیدا کردیم.
وی در ادامه با اشاره به بودجه شهر بومهن اظهار داشت: بودجه شهر 45 میلیارد تومان است از این میزان 25 میلیارد صرف هزینه های جاری و 20 میلیارد تومان بودجه پروژه‌های عمرانی می شود و در صدد افزایش بودجه هستیم تا پاسخگوی مطالبات بر حق مردم باشیم.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس