مشکلات امروز کشور حاصل بی تدبیری مسئولان گذشته است

مشکلات امروز کشور حاصل بی تدبیری مسئولان گذشته است


«امام جمعه موقت شهرری در خصوص بی تدبیری مسئولان گذشته و به مصادیق آن اشاره ای نکرد.»
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) افزود: مسئولان باید راهکارهای اجرای و مناسبی را برای حل مشکلات معیشتی مردم ارائه دهند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی با فضا سازی و جوسازی های مختلف به دنبال تخریب مسئولان کشور هستند عنوان کرد: مسئولان باید با خدمتگزاری صادقانه، رفتار درست و ارتباط مستمر با مردم به دنبال حمایت مردم باشند.
ابراهیمی شهیدان باهنر و رجایی را 2 الگوی مناسب برای مسئولان عنوان کرد و افزود: مسئولان باید به گونه ای عمل کنند که همواره مردم پیشتبان آنان باشند، اگر حمایت مردم که ولی نعمت نظام اسلامی هستند نباشد مسئولان هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.
وی با اشاره به این سخن رهبر معظم انقلاب که فرموند بنده دغدغه معیشت مردم را دارم اظهار داشت: مسئولان بیش از گذشته باید در حل مشکلات اقتصادی مردم چاره جویی کنند.
ابراهیمی در ادامه با بیان اینکه امروز تمامی شیاطین جهان به رهبر آمریکای جنایتکار به دنبال مشکل آفرینی برای نظام اسلامی ایران هستند تاکید کرد: امروز تمامی جناح های، احزاب و گروه های سیاسی کشور باید منافع شخصی و حزبی خود را کنار بگذارند و با وحدت کلمه به حمایت از نظام اسلامی بپردازند.
وی یادآور شد: امروز غدیر ولایت حمایت و تبعیت بی چون و چرا از ولی فقیه است، کسانی که به هر نحوی از ولایت حمایت و تبعیت نمی کنند آگاهانه و یا غیر آگاهانه آب در آسیاب دشمنان می ریزند.
ابراهیم در پایان به پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص حج اشاره کرد و گفت: مسلمانان جهان امروز از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و اتحاد هستند ولی متاسفانه رژیم وهابی آل سعود با ایجاد جنگ های نیابتی در میان مسلمانان به دنبال اجرای سیاست های آمریکا در منطقه است.
وی عنوان کرد: تنها راه نجات بخش مردم سوریه، یمن، عراق و افغانستان قطع کردن دست آمریکایی های از منطقه است.
3218//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس