معاون استاندار تهران: مدیران از اشرافی گری پرهیز کنند

معاون استاندار تهران: مدیران از اشرافی گری پرهیز کنند


به گزارش ایرنا، شکراله حسن بیگی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ری با اشاره به اینکه همه مسئولان باید به تلاش بی وقفه و بی منت برای رفاه مردم اهتمام ورزند، افزود: تجمل گرایی و فاصله گرفتن مسئولان از مردم، آسیب های جبران ناپذیری را به همراه دارد.
وی با بیان اینکه مدیران درهای اتاق خود را به روی مردم نبندند و مشکلاتشان را رو در رو حل کنند، اظهار داشت: ارتباط متقابل مدیران با مردم یک ضرورت برای رفع معضلات جامعه است و اگر مدیری درهای دفترش را به روی مردم ببندد به یقین هیچ اطلاعی نیز از مسائل حوزه کاری خود نخواهد داشت.
معاون استاندار تهران با اشاره به هفته دولت و شهادت شهیدان محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر گفت: الگوسازی شهدا به ویژه دولتمردان بهترین سرمشق برای نسل جوان کشور به شمار می رود.
وی افزود: ثبات و پایداری به ارزش های اسلامی و اصول دینی، ساده زیستی و دوری از اشرافی گری رمز موفقیت و جاودانگی شهید رجایی بود.
حسن بیگی با بیان اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای ارائه گزارش عملکرد به مردم است، اظهار داشت: ارتباط رو در روی مسئولان با مردم سبب دلگرمی و اعتماد ملت به نظام و دولت می شود.
معاون استاندار تهران یادآور شد: بیان معضلات و مشکلات مردم در مناطق مختلف به ویژه در روستاها از مهمترین اقدامات و برنامه های هفته دولت محسوب می شود که مسئولان با حضور در این مناطق می توانند در جریان خواسته ها و نیازهای مردم قرار گیرند.
وی عنوان کرد: دشمنان با ناتوی فرهنگی قصد وارد کردن آسیب های اجتماعی به کشور را دارند تا نسل جوان را از مسیر انقلابی و مذهبی منحرف کنند.
حسن بیگی ادامه داد: برخی از مدیران و مسئولان با عملکرد نادرست و نامناسب، فرصت سنگ اندازی و شیطنت را به دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می دهند.
وی عنوان کرد: افرادی که مسئولیتی را در جامعه می پذیرند باید از منافع حزبی، شخصی و گروهی دوری کنند و منافع ملی را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند.
معاون استاندار تهران اظهار داشت: امروز از سوی دشمنان انقلاب و نظام دو جنگ روانی و اقتصادی راه اندازی شده که مسئولان با مدیریت دقیق و مناسب می توانند این دوره را سپری کرده و توطئه دشمنان را خنثی کنند.
جلسه شورای اداری شهرستان ری امروز (دوشنبه) با حضور سید فرید موسوی نماینده مجلس، شکرالله حسن بیگی معاون استاندار تهران، هدایت الله جمالی پور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات این شهرستان در سالن خدمت فرمانداری برگزار شد.
دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت شهادت شهید محمد علی رجایی و شهید محمد جواد باهنر رییس جمهوری و نخست وزیر (در هشتم شهریور 1360) هفته دولت نامگذاری شده است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس