مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان تاکسیران تهرانی تمدید شد

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان تاکسیران تهرانی تمدید شد


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علت تمدید ثبت نام در طرح بیمه تکمیلی رایگان تاکسیران تهرانی استقبال گسترده این قشر عنوان شده است.
براساس این گزارش، تاکسیرانان می توانند با مراجعه به سایت سازمان به آدرس taxi.tehran.ir و یا حضور در شرکت های خصوصی تاکسیرانی در طرح بیمه تکمیلی بصورت کاملاً رایگان ثبت نام کنند.
روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از رانندگان تاکسی مشمول این طرح درخواست کرده تا پیش از رسیدن به روزهای پایانی مهلت اعلام شده نسبت به ثبت نام خود در سایت مذکور اقدام کنند تا با ترافیک ثبت نام در روزهای پایانی مواجه نشوند.
به گزارش ایرنا، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران پیش از این گفته بود که بیمه تکمیلی هر راننده تاکسی تهران بین 200 تا 300 هزار تومان برای سازمان تاکسیرانی هزینه دارد.
به گفته وی، 80 هزار راننده تاکسی تهران روزانه به شهروندان خدمت رسانی می کنند و با اجرای این طرح 60 هزار نفر از آنها تحت پوشش بیمه تکمیلی رایگان قرار گیرند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با بیان اینکه پوشش بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی تهران رایگان خواهد بود، گفت: خانواده( پدر و مادر و همسر و فرزندان) رانندگان متقاضی نیز در صورت مشارکت در این طرح از تخفیف 70 درصدی برخوردار می شوند.
تهرام/9343//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس