مهمترین توفیق نیروی انتظامی حفظ امنیت در جامعه است

مهمترین توفیق نیروی انتظامی حفظ امنیت در جامعه است


به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، حجت الاسلام سیدعلیرضا ادیانی در نشست اخوت فرماندهان و رؤسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: نیروی انتظامی در تأمین و حفظ امنیت همواره یک قدم از سایر سازمان ها جلوتر است و سازمان عقیدتی – سیاسی ناجا نیز تلاش دارد که به صورت غیر مستقیم در این ایجاد امنیت نقش خود را ایفا کند.
وی افزود : امنیت بالاترین سرمایه هر انسان است و چه توفیقی از این بالاتر که حفظ این امنیت به نیروی انتظامی سپرده شده است بنابراین همه باید از این فرصت در خدمت رسانی به مردم در تأمین امنیت کوشا باشند.
وی تصریح کرد: در کنار عوامل انتظامی ، سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی نیز تلاش دارد تا با تقویت اعتقادات و روحیه دینی کارکنان در انجام ماموریت ها به آنها کمک معنوی کرده و به صورت غیر مستقیم در ایجاد امنیت نقش خود را ایفا کند.
ادیانی تصریح کرد: امروز به برکت حضور فرماندهان مکتبی و دلاور همچون سردار اشتری به عنوان یک فرد ولایی و با اخلاص می توان اراده ارتقاء و بالندگی را در نیروی انتظامی در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران دید.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ،دماوند ، فیروزکوه را بر عهده دارد.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس